NIEDZIELA W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO - 29 grudnia 2013 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

29 grudnia 2013 r.

1. Dzisiaj / 29. XII. / przypada Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
    Modlimy się w intencji naszych Rodzin. Polecamy szczególnie Małżonków Jubilatów, którzy dzisiaj dziękują Bogu i Matce Najśw. za wszelkie łaski.
    Po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17.00 Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 31. XII. / - VII Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego , wsp. Św. Sylwestra I, papieża. Dziękować będziemy Panu Bogu i Matce Najśw. za cały 2013 rok. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku rozpocznie się o godz. 17,00. ZAPRASZAMY ! do licznego udziału w Nabożeństwie Dziękczynnym…
  3. We środę / 1. I / zakończenie Oktawy Uroczystości Narodzenia Pańskiego - pierwszy dzień Nowego 2014 Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki ; Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Porządek Mszy św. taki, jak w każdą niedzielę.
    Po południu o godz. 17,00 Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i Msza św.
  4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota stycznia 2014 r.
    Godzina Św. we czwartek od 16.00 do 17.00.
    W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja do godz. 17.00 i Msza św.
    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 5. I. / po Sumie.
  6. Troskę o kościół – w sobotę - powierzam Rodzinom z domów nr: 651 – 661.
  • Wizyta duszpasterska będzie kontynuowana jutro od godz. 9,00, po obu stronach drogi w kierunku plebanii i kościoła i na Zanawsiu. / trzech księży / We wtorek wizyty duszpasterskiej nie będzie; wznowimy ją po Nowym Roku.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na krótkie spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczorowej.
  • Wójt Gminy Jeżowe i Ks. Proboszcz Parafii pw. Najśw. Serca Pana Jezusa w Groblach informują, że gminna Uroczystość Jubileuszy Małżeńskich w tym roku będzie w kościele pw. Najśw. Serca Pana Jezusa w Groblach dnia 5 stycznia 2014 r. o godz. 12,00. Druga część Uroczystości w Zespole Szkół w Groblach.
  • Msza św. w int. Ks. Sylwestra zamówiona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego i Akcję Katolicką będzie odprawiona we wtorek wieczorem, o godz. 17,00.
  • Msza św. dziękczynna zbiorowa od Parafian z Zanawsia będzie odprawiona we wtorek / 31. XII. / o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Franciszkę Olejarczyk, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji kapłanów, zamówiona przez Akcję Katolicką i Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17.00.
  • Msza św. za śp. + Marię Olko, od Sąsiadów, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 5. I. / o godz. 7,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Królowej Rodzin – Pani Teresy Guzina, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 5. I. / o godz. 9,00.
  • Msza św. za śp. + Helenę Bakalarczyk, z Róży M.B. z Lourdes – Pani Marianny Roman, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 5. I. / o godz. 11,00.