IV Niedziela Adwentu - 22 grudnia 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 22 grudnia 2013 10:46

NIEDZIELA IV ADWENTU
22 grudnia 2013

1. Dzisiejsza, IV Niedziela Adwentu, bezpośrednio już wprowadza nas w tym roku w atmosferę Wigilii i Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia / Nieszpory / i Msza św.
  2. Jutro / poniedziałek – 23. XII. / o godz. 6,00 ostatnie „RORATY” w tym roku. Serdecznie zapraszamy !
    Po południu Msza św. o godz. 17,00.
  3. We wtorek / 24. XII / Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
    Msza św. koncelebrowana tylko rano o godz. 6,30.
    W Wigilijny Wieczór przed łamaniem się opłatkiem niech będzie wspólna modlitwa, czytanie Pisma św. o Narodzeniu Pana Jezusa ; później śpiew kolęd.
    O północy zapraszamy na Mszę św. – „PASTERKĘ”. Taca z tej Mszy św. jak co roku przeznaczona na „Caritas” – Fundusz Obrony Życia.
  4. We środę / 25. XII / UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO.
    Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę : godz. 7,00 ; 9,00 ; 11,00.
    Po południu o godz. 17,00 Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i Msza św.
  5. We czwartek / 26. XII. / Święto Św. Szczepana. Porządek Mszy św. będzie taki jak w każdą niedzielę: godz. 7,00 ; 9,00 ; Suma o 11,00 podczas której będzie chrzest dzieci. Po południu Msza św. o godz. 17,00.
    Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.
  6. Ogłoszenia na drugą część tygodnia będą podane w Święto Św. Szczepana.
  • Modlimy się w intencji naszych Księży Rodaków – Solenizantów: Ks. Adama Kaczora z diecezji rzeszowskiej i Ks. Adama Sitarza z Rzymu.
  • ŚWIATŁO BETLEJEMSKIE ! Nasi harcerze z drużyny działającej przy Zespole Szkół w Jeżowem – Centrum będą roznosili Światło do domów jutro / poniedziałek / w ciągu dnia.
  • Nasza młodzież ze Wspólnoty K.S.M. składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję: „szlachetna paczka”. Wszystkie dary będą dostarczone do wyznaczonych Rodzin jutro / poniedziałek / i w imieniu obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy…
  • Chorych naszych Parafian będziemy odwiedzać z posługą sakramentalną jutro / poniedziałek – 23. XII. / od godz. 9,00 we wszystkich częściach Parafii.
  • Msza św. za śp. + Franciszkę Olejarczyk, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 551 – 560, będzie odprawiona w Święto Św. Szczepana o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Św. Rodziny, Pani Marii Głuszak, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 29. XII. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Królowej Rodzin, Pani Teresy Guzina, będzie odprawiona również w przyszłą niedzielę / 29. XII. / o godz. 11,00.