XXVII Niedziela Zwykła - 6 października 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 06 października 2013 08:50

NIEDZIELA XXVII zw. w Roku
6 października 2013 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
  2. Jutro / poniedz. – 7. X. / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny, Królowej Różańca św.
    Podczas Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17,00, dzieci klas drugich naszej parafii otrzymają RÓŻAŃCE ŚW. Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami !
  3. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 17,00 Msza św. i Różaniec św.
  4. We środę / 9. X. / wsp. bł. Wincentego Kadłubka – - Patrona Diecezji i Sandomierza.
  5. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie połączona z Różańcem Św.
  6. Za tydzień / 13. X. / - XIII DZIEŃ PAPIESKI . Towarzyszyć mu będzie hasło : „Jan Paweł II – Papież Dialogu". Jak co roku młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną młodzież, która nie ma środków na kształcenie.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet, będzie w przyszłą niedzielę po Sumie
  8. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 521 – 530.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej – Pani Zofii Mścisz, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Zofię Piędel z Róży M.B. Różańcowej – Pani Zofii Mścisz, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej – Pani Janiny Przybysz, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Bizior, od Dyrekcji i Pracowników Zespołu Szkół w Kraczkowej, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Matki Odkupiciela – Pani Zofii Gut i za zmarłymi z Róży, będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00. – dzień patronalny Róży.
  • Msza św. za śp. + Zofię Piędel, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.