X Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2013 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 09 czerwca 2013 07:55

NIEDZIELA X zw. w Roku
9 czerwca 2013 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet. Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  2. We środę / 12. VI. / rocznica pobytu Ojca św. bł. Jana Pawła II w Sandomierzu.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę / 16. VI. / dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II i w intencji Ojczyzny. Wieczorem adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00.
  5. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek – św. Barnaby, Ap. we czwartek – św. Antoniego, w sobotę bł. Jolanty. Modlimy się w intencji Solenizantów. / Ks. prob. Antoni Łyko w Urzejowicach, Archidiecezja Przemyska /
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 311 – 320.
  • Dzisiaj po wieczorowej Mszy św. odbędzie się w naszym kościele Wieczór Uwielbienia. Każdy może przynieść wypisane na karteczkach intencje, które będą przedstawiane Panu Jezusowi w czasie Uwielbienia…
  • Jutro / poniedziałek – 10. VI. / rozpoczniemy Nowennę przed Święceniami Kapłańskimi naszego Rodaka Diakona Wojciecha Zająca.
  • Nasza młodzież zrzeszona w K.S.M. składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli zorganizować wczorajszy dzień zabaw dla dzieci. Pogoda pięknie dopisała. Uczestniczyło ponad 230 dzieci. Dziękujemy Panu Wójtowi, Strażakom, Panu Kościelnemu, Panu Robertowi Bednarzowi, Lektorom, Ks. Dariuszowi, Ks. Sylwestrowi i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli naszej młodzieży w organizacji tego dnia. / Prezes K.S.M. – Mateusz /.
  • Msza św. za śp. + Jana Rychlaka, zamówiona przez Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji naszego Rodaka Ks. Dziekana Marka Ciska z Leżajska, w 23 rocznicę święceń kapłańskich, będzie odprawiona we czwartek o g.18,00.
  • BÓG ZAPŁAĆ !
    – w ubiegłą niedzielę na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie złożono do puszek: 1.901,96 PLN i 2,50 Euro.