V Niedziela Wielkanocna - 28 kwietnia 2013 r. PDF Drukuj Email
sobota, 27 kwietnia 2013 09:00

NIEDZIELA V WIELKANOCNA
28 kwietnia 2013 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia - Nieszpory i Msza św.
  2. We środę - 1. V.- Druga Rocznica wyniesienia do chwały ołtarzy Błogosławionego Jana Pawła II. – papieża. We środę wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i rozpoczniemy Nabożeństwa Majowe. ZAPRASZAMY !
    W dni powszednie wieczorem Msza św. o godz. 18,00, następnie wystawienie Najśw. Sakramentu i śpiew Litanii Loretańskiej z rozważaniem. Serdecznie zapraszamy do udziału w majówkach.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie połączona z Nabożeństwem Majowym.
  4. W piątek / 3.V. / przypada Uroczystość N.M.P. Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy św. następujący: Prymaria o godz. 7,00 ; Suma o godz. 10,00 i procesja pod Pomnik Poległych ; po południu Nabożeństwo Majowe o godz. 17,00 i Msza św.
  5. W sobotę / 4. V. / przypada wsp. Św. Floriana – Patrona strażaków i hutników.
  6. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca maja.
    We czwartek od 17.00 do 18.00 Godzina Święta; w piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
  7. Nabożeństwo I Soboty maja włączone będzie w Nabożeństwo Majowe.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 5. V. / po Sumie.
  9. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 261 – 270.

• Spotkanie i próba dla dzieci klas drugich- wraz z Rodzicami- przygotowujące do Uroczystości I Komunii św. będzie we wtorek / 30.IV. / o godz. 16,00 przy kościele.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie we czwartek / 2. V. / po wieczorowej Mszy św.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej – Pani Marii Dul, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży św. Floriana – Pana Ciska, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 5. V. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji naszych Strażaków, z racji święta patronalnego, będzie w przyszłą niedzielę / 5. V. / o godz. 11,00. / koncelebra /