XX Niedziela Zwykła - 19 sierpnia 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 18 sierpnia 2012 20:10

NIEDZIELA XX zw. w Roku
19 sierpnia 2012 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Jutro / poniedz. – 20. VIII. / przypada wsp. św. Bernarda z Clairvaux, a we wtorek św. Piusa X – papieża.
  3. We środę / 22. VIII. / przypada wsp. Najśw. Maryi Panny Królowej. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 18,00 i Msza św.
  4. W piątek / 24. VIII / przypada liturgiczne Święto Św. Bartłomieja – Ap.
  5. W sobotę / 25. VIII. / Św. Ludwika - imieniny śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego. O godz. 18,00 będzie Msza św. za naszego śp. + Ks. Prałata.
  6. Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej w przyszłą niedzielę – 26. VIII. Odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu…
  7. W przyszłą niedzielę – 26. VIII – podczas Sumy o godz. 11,00 chrzest dzieci. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie za tydzień, w niedzielę / 26. VIII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  9. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 561 – 570.
  • Zbliża się Uroczystość Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie / 2. IX. / – zapisy u Pana Franciszka Króla i Pana Wojciecha Kopacza do środy / 29. VIII. / Jak co roku zachęcam do udziału w tych uroczystościach.
  • Msza św. za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego będzie odprawiona jutro o godz. 18,00 – z racji urodzin / 20. VIII. /
  • Msza św. za śp. + Zygmunta Głuszaka, zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr Różańcowych z Róży M.B. Królowej – pani Bernadety Cisek będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie – dzień Patronalny.
  • Msza św. za śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego, z racji imienin, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.