XVI Niedziela Zwykła - 22 lipca 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 21 lipca 2012 20:23

NIEDZIELA XVI zw. w Roku
22 lipca 2012 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: jutro / 23. VII. / liturgiczne Święto św. Brygidy, Z. Patronki Europy; we wtorek / 24. VII. / wsp. św. Kingi; we środę / 25. VII. / liturgiczne Święto św. Jakuba, Ap. i wsp. św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących. W dniu imienin Ks. Bpa Ordynariusza, będziemy modlić się w intencji Pasterza Diecezji Sandomierskiej.
    Wspomnienie Rodziców N.M.P. św. Joachima i Anny we czwartek – 26 lipca.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 29. VII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  5. Chrzest dzieci za tydzień w niedzielę / 29. VII. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele. Proszę zgłaszać dzieci do chrztu w tygodniu po porannej i wieczorowej Mszy św.
  6. W związku ze wsp. Św. Krzysztofa, poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych będzie w przyszłą niedzielę / 29. VII. / po wszystkich Mszach św.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 521 – 530.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Spotkanie Pielgrzymów XXIX Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę będzie w przyszłą niedzielę / 29. VII. / o godz. 15,00 w naszym kościele. Porządek następujący: o godz. 15,00 Msza św. – następnie spotkanie organizacyjne i sprawy porządkowe.
  • Wielu z nas wie, że jednemu z naszych Parafian, Panu Kazimierzowi Sikorze, spalił się dom mieszkalny. Dom nie był ubezpieczony.
    W porozumieniu z Parafialnym Zespołem CARITAS, ogłaszamy zbiórkę do puszek w przyszłą niedzielę / 29. VII. / po każdej Mszy św. jako pomoc w tej trudnej sytuacji życiowej. Zaznaczamy, że jest to dar dobrowolny!
  • Msza św. za śp. + Walentego Kozak, z róży bł. Czesława, Pana Franciszka Surdyki, będzie odprawiona o godz. 18,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Marię Sołtys, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00 / drugi ksiądz /.
  • Msza św. za śp. + Katarzynę Iskra z róży M.B. Miłosierdzia, Pani Marii Czerepak, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży św. Krzysztofa, Pana Stanisława Bednarza, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00 – dzień patronalny tej róży.
  • Msza św. zamówiona przez Akcję Katolicką i Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego, w intencji ks. Proboszcza, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00 / drugi ksiądz /.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży św. Joachima i Anny, Pana Bogdana Bednarza, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00 – dzień patronalny tej róży.
  • Msza św. za śp. + Eugeniusza Rogalę, z Róży św. Jana z Dukli, Pana Mieczysława Głuszaka, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów, za śp. + Marię Sołtys, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.