XI Niedziela Zwykła - 17 czerwca 2012 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 17 czerwca 2012 07:31

NIEDZIELA XI zw. w Roku
17 czerwca 2012 r.

1. Przed Sumą dzisiaj będzie procesja. Po południu o g. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Brata Alberta Chmielowskiego / 17. VI. /
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00, następnie Msza św.
  3. W przyszłą Niedzielę / 24. VI. / przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela; uroczystość odpustowa w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jeżowem.
  4. CHRZEST DZIECI będzie w przyszłą Niedzielę / 24. VI. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowym nabożeństwie w kościele. Bardzo proszę zgłaszać dzieci do chrztu do środy włącznie.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą Niedzielę / 24. VI. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 441 – 450.
  • Jutro / poniedziałek-18.VI. / o godz. 11,00 dodatkowa Msza św. kapłanów rocznika święceń 1977 z archidiecezji przemyskiej, z diecezji rzeszowskiej, sandomierskiej i świdnickiej. Kto chciałby się pomodlić, to zapraszam !
  • Seniorów Ruchu Światło-Życie wspólnoty jeżowskiej zaprasza nasza młodzież OAZOWA na spotkanie w przyszłą niedzielę / 24. VI. /. Rozpoczęcie o godz. 14,00 Mszą św. w kościele. Druga część spotkania „Agape” w Gimnazjum.
  • Pielgrzymka na Jasną Górę Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM, 8 lipca 2012 r. Są zamówione autokary. Zgłoszenia u Pani Marii Szewc i Pana Wojciecha Kopacza…
  • Młodzież nasza z Ruchu „Światło-Życie” serdecznie dziękuje za wsparcie finansowe z ubiegłej niedzieli. Zebrano kwotę: 2.123,13 PLN.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Józefa Drabika, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Ks. Dariusza w 15 rocznicę święceń kapłańskich, zamówiona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu i Akcję Katolicką, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.