X Niedziela Zwykła - 10 czerwca 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 09 czerwca 2012 20:10

NIEDZIELA X zw. w Roku
10 czerwca 2012 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, procesja z Oktawy Bożego Ciała i Msza św. Dzieci do sypania kwiatów zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe o godz. 17,00.
  2. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w Oktawie Bożego Ciała, codziennie, do czwartku włącznie o godz. 18,00.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00, procesja eucharystyczna wokół kościoła i Msza św.
  4. We czwartek / 14. VI. / zakończenie Oktawy Bożego Ciała . Msza św. w int. wszystkich dzieci będzie o godz. 18,00, poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, następnie nabożeństwo, procesja i indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  5. W piątek / 15. VI. / - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. / nie obowiązuje post /
  6. W sobotę / 16. VI. / Święto Niepokalanego Serca Matki Bożej. Dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II i w intencji Ojczyzny. Po wieczorowej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00.
  7. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek – św. Barnaby, Ap. we środę – św. Antoniego. Modlimy się w intencji Solenizantów.
  8. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 431 – 440.
  • Składamy serdeczne podziękowanie Rodzinom, które urządzały ołtarze na procesję Bożego Ciała. Bóg zapłać Strażakom, Orkiestrze, niosącym obrazy, feretrony i wszystkim współtworzącym procesję Eucharystyczną.
  • Nasza młodzież zrzeszona w K.S.M. składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli zorganizować wczorajszy dzień zabaw dla dzieci. Uczestniczyło ponad 150 dzieci. Dziękujemy Panu Wójtowi, Strażakom, Panu Kościelnemu, Panu Janowi Kopaczowi, Ks. Sylwestrowi za prowadzenie i Ks. Dariuszowi. / Prezes K.S.M. – Mateusz /.
  • Zgodnie z ogłoszeniem z ubiegłej niedzieli, dzisiaj, nasza młodzież z Ruchu Światło-Życie kwestuje na dofinansowanie wakacyjnych rekolekcji oazowych. Z naszej Parafii na rekolekcje oazowe wyjedzie w tym roku prawie 50 osób. Dziękujemy już teraz za każdą pomoc.
  • Msza św. w intencji dzieci naszej Parafii będzie odprawiona we czwartek / 14. VI. / na zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18,00.