Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 27 maja 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 26 maja 2012 20:54

NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
27 maja 2012 r.

1. Duch Św. który został dany Kościołowi, niech rozpali nasze serca i umysły, abyśmy jeszcze pełniej byli dziećmi Bożymi.
    Po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci; podczas Sumy chrzest. Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św. Modlimy się w int. naszych Pielgrzymów zdążających do Leżajska.
  2. Jutro / poniedz. – 28. V. / Święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła; drugi dzień Zielonych Świątek. Msze św. o godz. 7,00; Suma o godz. 10,00; po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę włączona w nabożeństwo majowe.
  4. We czwartek / 31. V. / przypada liturgiczne Święto Nawiedzenia N.M.P. ; - zakończenie Nabożeństw Majowych – zapraszamy !
  5. piątek / 1. VI. / rozpoczniemy Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - modlić się będziemy w intencji wszystkich dzieci
  6. W tym tygodniu przypada: I Piątek i I Sobota czerwca. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najświętszego Sakramentu; Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18,00, następnie Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św. Spowiedź św. we czwartek od godz. 17,00 i w piątek podczas adoracji.
  7. W sobotę / 2. VI. / po południu o godz. 18,00 Msza św. Następnie Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
  8. Za tydzień w Niedzielę / 3. VI. / przypada UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ.
  9. Przyszła Niedziela / 3. VI. / będzie V Świętem Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn w przyszłą niedzielę po Sumie.
  11. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 411 – 420.
  • Jutrzejszy dzień – Święto N.M.P. Matki Kościoła, jest Dniem Modlitwy i Postu za Kościół katolicki w Sudanie. Szczegóły na tablicy w przedsionku kościoła.
  • W najbliższy piątek / 1. VI. / nasza młodzież / 70 osób / udaje się na Spotkanie Młodych do Lednicy
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży N.M.P. – Matki Kościoła, Pani Genowefy Ciak, będzie odprawiona jutro o godz. 10,00. / święto patronalne /
  • Msza św. za śp. + Stefanię Żak, zamówiona przez Sąsiadów z Grądu, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 251 – 260 będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 3. VI. / po południu o godz. 17,00.