VII Niedziela Wielkanocna (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego) - 20 maja 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 19 maja 2012 21:06

NIEDZIELA VII WIELKANOCNA
LITURGICZNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
20 maja 2012 r.

1. Dzisiaj w liturgiczną Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dziękujemy Panu Bogu za dar zbawienia ; odkupienia i ukazanie nam nieba.
    Podczas Mszy św. o godz. 9,00 Rocznica I Komunii św. dzieci klas trzecich.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
    Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
    Gościmy dzisiaj w naszej Parafii Alumnów Wyższego Seminarium Duchownego z Sandomierza, modlimy się w intencji powołań.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę połączona będzie z Nab. Majowym
  3. We czwartek / 24. V. / przypada wsp. N.M.P. Wspomożycielki Wiernych.
  4. W sobotę / 26. V. / modlić się będziemy w intencji wszystkich Mam.
  5. W przyszłą Niedzielę / 27.V. / UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - Zielone Świątki, kończy się czas WIELKANOCNY.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  7. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 27. V. / podczas Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla Rodziców i Chrzestnych w sobotę po Naboż. Majowym.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 401 – 410.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Pielgrzymka do Leżajska wyruszy z kościoła paraf. w przyszłą Niedzielę / 27.V. / o godz. 3,00 nad ranem – powrót w tym samym dniu.
  • Msza św. za śp. + Antoniego Sądeja zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. z róży M.B. Fatimskiej – Pani Leokadii Chmura, za dusze w czyśćcu cierpiące będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z róży św. Jana z Dukli – Pana Mieczysława Głuszaka, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Żak zamówiona przez kolegów i koleżanki Córek z Niemiec będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Wspomożenia Wiernych – Pani Anieli Furtak, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00 – dzień patronalny tej róży.