V Niedziela Wielkanocna - 6 maja 2012 r. PDF Drukuj Email
czwartek, 10 maja 2012 06:58

NIEDZIELA V WIELKANOCNA
6 maja 2012 r.

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7,00 i 9,00 będą z adoracją Najśw. Sakramentu.
    Podczas Sumy o godz. 11,00 modlić się będziemy w intencji Rolników w związku z 31. rocznicą podpisania umów związkowych. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
    Wspominamy dzisiaj / 6. V. / Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  2. We wtorek / 8. V. / Uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męczennika – Głównego Patrona Polski i Diecezji Sandomierskiej. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, Diecezji i Solenizantów.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie włączona w Naboż. Majowe.
  4. W sobotę / 12. V. / nasi Rodacy Alumni: Tomasz Majowicz i Wojciech Zając otrzymają święcenia diakonatu; modlimy się w ich intencji…
  5. 13 maja – wsp. Matki Bożej Fatimskiej - przypada III Rocznica Nawiedzenia Cudownego Wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej Parafii.
  6. W przyszłą Niedzielę – 13. V. – w naszej Parafii podczas Mszy św. o godz. 9,00 Uroczystość I Komunii św. Modlimy się w intencji dzieci, ich Rodziców i Rodzin.
    Spowiedź św. przed I Komunią Św. dla dzieci i Rodzin będzie w piątek od godz. 15,00 do 16,30.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  8. Troskę o kościół jak co roku przed I Komunią św. powierzam Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Łaskawej – Pani Marii Rychlak będzie odprawiona jutro o godz. 18,00. / dzień patronalny róży /
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z róży Św. Stanisława Bpa i M. – Pana Andrzeja Drelicha będzie odprawiona we wtorek / 8. V. / o godz. 18,00.
  • Msza św. zamówiona przez Pracowników Banku Spółdzielczego w Jeżowem za śp. + Stefanię Żak będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Tadeusza Kopacza od Przyjaciół z Pikuł będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Olejarczyka od Sąsiadów k/kościoła będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. + Annę Laufer będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Juliana Drelicha z róży Św. Stanisława Bpa i M. – Pana Andrzeja Drelicha będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 13. V. / o godz. 7,00.
  • Msza św. koncelebrowana w przyszłą niedzielę o godz. 9,00 będzie odprawiona w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodzin.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z róży M.B. Fatimskiej – Pani Leokadii Chmura będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.