IV Niedziela Wielkiego Postu - 18 marca 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 17 marca 2012 21:31

NIEDZIELA IV Wielkiego Postu
18 marca 2012 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9,00 będzie przyjęcie nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Jutro / poniedz. – 19. III. / Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca N.M.P. – Opiekuna Kościoła św. i Patrona Rodzin. Modlić się będziemy w intencji Solenizantów.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  4. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego / 25. III / przypadająca w przyszłą niedzielę przeniesiona jest na poniedziałek – 26 marca.
  7. Ze względu na rozpoczynające się w przyszłą niedzielę / 25. III. / Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii chrzest dzieci będzie dopiero w Poniedziałek Wielkanocny.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 321 – 330.
  • Chórzystów zapraszam na próbę chóru we wtorek / 20. III. / o godz. 19,00.
  • W tym tygodniu, w piątek i sobotę robimy porządki wiosenne na naszym parafialnym cmentarzu. Bardzo proszę, aby włączyli się wszyscy do czyszczenia cmentarza.
  • Podziękowanie za pielgrzymkę do Ziemi Św. – za modlitwy. Pielgrzymi ufundowali dla parafii figurkę Dzieciątka Jezus, zakupioną w Betlejem i tam poświęconą. Msza św. w intencji Pielgrzymów do Ziemi Św. będzie ogłoszona w najbliższym czasie.
  • W przyszłą niedzielę / 25. III. / rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne - prowadzi Ks. Michał Błaszkiewicz, proboszcz Parafii pw. Narodzenia N.M.P. w Sanoku. PROGRAM REKOLEKCJI
  • Msza św. w intencji Sióstr Różańcowych z róży Zwiastowania N.M.P. – Pani Marii Mścisz będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 25. III. / po Gorzkich Żalach, przed nauką stanową dla kobiet.