II Niedziela Wielkiego Postu - 4 marca 2012 r. PDF Drukuj Email
sobota, 03 marca 2012 19:52

NIEDZIELA II Wielkiego Postu
4 marca 2012 r.

1. Wspominamy dzisiaj św. Kazimierza – królewicza. Modlimy się w intencji Solenizantów pamiętając o naszych Rodakach: Ks. Dziekanie Kazimierzu Partyce i Ks. Kazimierzu Saganie pracującym w Kunowie. Dzisiejszą II Niedzielę Wielkiego Postu - „Ad Gentes” przeżywamy pod hasłem: „Daj świadectwo miłości i pomóż Kościołowi w krajach misyjnych”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności modlitewnej z misjonarzami.
    Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  3. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  4. 4. W przyszłą niedzielę / 11. III. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 301 – 310.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Misjonarze Kombonianie i Misyjny Ruch Młodych TUCUM w Wielkim Poście organizują akcję: „Mój post – Twój posiłek”. Szczegóły tej akcji na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
  • Jutro / 5. III. / udajemy się z Pielgrzymką Parafialną do Ziemi Świętej. Grupa liczy 30 osób. Pielgrzymka ma charakter dziękczynny i przebłagalny; modlić się będziemy w intencji całej wspólnoty parafialnej i wzajemnie prosimy o modlitwę. Będziemy modlić się między innymi w Jerozolimie, Nazarecie, Betlejem, Kafarnaum. Powrót Pielgrzymki – 16 marca.